2 lutego 2016

Oferta dla firm

Oferta dla firm - Exitmania Escape Room Rzeszów

Oferta dla firm – Exitmania Escape Room Rzeszów

Nie masz pomysłu na wyjście integracyjne lub team building w swojej firmie? Poszukujesz interesującej propozycji dla swoich klientów i kontrahentów? ZADZWOŃ lub NAPISZ! EXITMANIA Escape Room Rzeszów to rozwiązanie dla Ciebie!

EXITMANIA Escape Room Rzeszów jest nową propozycją dla firm, które chcą wzmocnić więzy między pracownikami, zwiększyć umiejętności współpracy w zespole oraz poprawić komunikację w grupie, jednocześnie pobudzając pracowników do kreatywnego myślenia podczas wspólnej zabawy integracyjnej.

EXITMANIA Escape Room Rzeszów daje zupełnie nowe możliwości w team buildingu. Pozwala podczas gry zmotywować zespół do kreatywnego myślenia, daje szansą na integrację podczas wspólnego rozwiązywania zagadek, gdzie liczy się zgrany zespół, szybkość i umiejętność podejmowania decyzji, jak i kojarzenie faktów.

W Exitmania Escape Room Rzeszów wspólnym celem zespołu jest bowiem wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Aby tego dokonać należy rozwiązać szereg nietypowych zadań i zagadek logicznych. Nowe środowisko pobudza do kreatywnego myślenia, a wspólny cel zobowiązuje do zaangażowania wszystkich uczestników oraz wymaga dobrej komunikacji i współpracy.

Naszą ofertę dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość wynajęcia pokoi zagadek na godzinę, jak i na cały dzień. Zapewnij swoim pracownikom zabawę połączoną z logicznym myśleniem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję. Dostosujemy się do Państwa wymagań.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

  • pod adresem email: kontakt@exitmania.pl
  • pod numerem telefonu: 575 639 487

 

Twitter
ExitMania_PL na Twitterze
Najnowsze Tweet: Pamiętasz, od kiedy korzystasz z Twittera? Ja tak! #MojeTwitteroweUrodziny https://t.co/iqqLkWqp7L
ExitMania_PL podąża 186 ludzie