7 maja 2016

Vouchery prezentowe Exitmania Escape Room Rzeszów

Vouchery Exitmania Escape Room RzeszówVouchery Exitmania Escape Room Rzeszów

Chcesz komuś podarować niestandardowy prezent? Vouchery Exitmania Escape Room Rzeszów zachwyci każdego miłośnika wyszukanej rozrywki – niezależnie od płci czy wieku. Będzie mógł kreatywnie spędzić czas w gronie przyjaciół.

Voucher upoważnia do jednorazowej gry w dowolnym z naszych pokoi zagadek.

Otrzymując voucher Exitmania Escape Room Rzeszów  należy zarezerwować dowolny termin zabawy poprzez stronę rezerwacji, natomiast voucher należy okazać na miejscu przed rozpoczęciem zabawy.

Voucher tradycyjny czy elektroniczny ?

Voucher tradycyjny – Voucher możesz zakupić na miejscu w lokalu Exitmania Escape Room Rzeszów, ul. Poniatowskiego 15. Jeśli jednak trudno jest Ci znaleźć czas, by nas odwiedzić, to możesz zamówić wysyłkę vouchera na wskazany adres po dokonaniu przedpłaty na rachunek bankowy.

Voucher elektroniczny – Voucher wysyłamy w formacie PDF na Twój adres mailowy. Voucher idealnie nadaje się do druku. Wysyłamy voucher po dokonaniu przedpłaty na podany przez nas w mailu rachunek bankowy.

 Jak zamówić voucher?

W celu zamówienia vouchera prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 575 639 487 lub wysyłając wiadomość na adres kontakt@exitmania.pl.

Cena voucheru: 100 zł.

Twitter
ExitMania_PL na Twitterze
Najnowsze Tweet: Pamiętasz, od kiedy korzystasz z Twittera? Ja tak! #MojeTwitteroweUrodziny https://t.co/iqqLkWqp7L
ExitMania_PL podąża 186 ludzie